آدرس آدرس: مشهد، خیابان کاشانی، حدفاصل کاشانی 65و67
تلفن تلفن: 37251221 - 37272760
فکس فکس: 37281850
همراه همراه: 09120405605 (دلشاد)
تلگرام تلگرام: 09333230270

درباره ما

فروشگاه کالای صنعتی اسپارت، نمایندگی انحصاری ماکیتا، دی سی ای در کل خراسان رضوی و مرکز پخش انواع بهترین برند های ابزار آلات صنعتی از قبیل بوش، رونیکس، توسن، هیوندا و …. افتخار دارد در خدمت شما تلاشگران عرصه صنعت باشد.

ما با بیش از ۱۵ سال سابقه به عنوان نمایندگی انحصاری شرکت تیوا گستر درخشان (نمایندگی انحصاری محصولات ماکیتای ژاپن ) و با در اختیار داشتن پرسنل با تجربه و مشاوره هایی قدرتمند با توجه به نیاز شما بهترین ها را به شما معرفی میکنیم.

دوره های آموزشی مستمر پرسنل و ارائه محصولاتی با کیفیت و در عین حال با پایین ترین قیمت ممکن در بازار از افتخارات ماست. تنوع برند هایی که ما به شما ارائه خواهیم کرد به گونه ای است که تقریبا محال ممکن است شامل محصول مورد نظر شما نباشد.

تامین قطعات و سرعت عمل در ارائه خدمات پس از فروش از افتخارات ماست. کافیست با ما همکاری خودرا شروع کنید، تا به صدق سخنان ما پی برده و مارا به دوستان خود نیز معرفی کنید.

به شما قول میدهیم؛ برترین برند ها، با کیفیت ترین برند ها و پرقدرت ترین برند ها را با بهترین قیمت، فقط در این مرکز میتوانید پیدا کنید؛ چرا که کالای صنعتی اسپارت مرکز پخش و تنها نمایندگی انحصاری در خراسان رضوی می باشد.

این وب سایت اینترنتی برای آشنایی بیشتر شما با این مجموعه و لیست متنوع محصولات ما طراحی شده تا رفاه حال شما عزیزان را در انتخاب محصول مورد نظرتان فراهم آورد.

با آرزوی بهترین ها ….

کالای صنعتی اسپارت